brend1

Шиян І.М.

Про розміщення інформації

на офіційному веб-сайті

Керуючись Законом України «Про доступ до публічної інформації» просимо Вас розмістити на офіційному веб-сайті Вугледарської міської ради оголошення Про подовження терміну прийому документів для участі підприємців у конкурсному відборі проектів.

Додаток на 1 аркуші

Начальник відділу економіки,

стратегії розвитку та інвестицій                                            М.П. Вербовський

Узгоджено:

Заступник міського голови

з питань діяльності виконавчих органів ради                      О.Є. Савін

Розміщено на сайті

Вугледарської міської рада

__________________________________________

Головному спеціалісту відділу з питань

внутрішньої та інформаційної політики                              Г.В. Кабак

Оголошення

Донецька обласна державна адміністрація повідомляє про подовження терміну прийому документів для участі у конкурсному відборі проектів суб’єктів малого та середнього підприємництва.

Заявки та відповідні документи на участь у конкурсних відборах проектів, за якими буде надаватись часткова компенсація відсоткових ставок за залученими кредитами та безповоротна фінансова підтримка на реалізацію проектів, подаються особисто суб`єктом підприємництва департаменту економіки облдержадміністрації у паперовій формі за адресою: м. Краматорськ, вул. Б. Хмельницького , 6, каб. 412 до 18 жовтня 2017 року.

Конкурсний відбір буде проведено 02 листопада 2017 року

Додаткова інформація за тел.. (050) 623 80 08 або електроною поштою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Нещодавно розміщене