Installing Joomla

logo

rekvizit1

brend1

            Програма розвитку Організації Об‘єднаних Націй (ПРООН) запрошує представників бізнес-об’єднань, підприємців та осіб, що планують стати підприємцями, на бізнес-форум «Працюймо разом!». Захід присвячений:

- презентації історій успіху підприємців із Донецької та Луганської областей «Великі історії малого бізнесу» у вигляді коротких відео, що були зняті молодими українськими режисерами;

- огляду переваг та обговоренню можливостей у сфері створення бізнес-об’єднань за територіальним або галузевим принципом;

- обговоренню потреб та подальших планів щодо підтримки розвитку приватного сектору в регіонах, що постраждали від конфлікту.

            Усі бажаючі отримати запрошення на захід мають заповнити реєстраційну форму до 4 грудня 2017 року (до 17.00). Реєстрація за посиланням: https://goo.gl/forms/eOVchn2mG9QTJFzi1.

            Кількість місць обмежена. Підтвердженням участі в заході стане електронний лист-запрошення, який буде надіслано на поштову адресу учасника/ці, вказану в онлайн-анкеті при реєстрації. Також в листі-запрошенні буде надана програма заходу із зазначенням місця проведення форуму.

            Проведення бізнес-форумів заплановано на наступні дати:

5 грудня, місто Краматорськ (13.00-17.00);

6 грудня, місто Сєвєродонецьк (09.00-13.00);

7 грудня, місто Маріуполь (13.00-17.00).

Запрошуємо всіх зацікавлених взяти участь у цих заходах!

Працюймо разом!