brend1

НАДАННЯ ГРАНТІВ ДЛЯ СТВОРЕННЯ / ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Чеська недержавна гуманітарна організація «Людина в біді» (People in need) в Україні проводить конкурс з надання грантів для створення / відновлення і розвитку сталого бізнесу на території Донецької області.

МЕТА ПРОЕКТУ

Створення і розвиток стійких джерел доходу для жителів Донецької області.

ХТО МОЖЕ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ПРОЕКТІ?

Участь в проекті можуть брати люди, які проживають в даний момент в одному з районів Донецької області.

УМОВИ ПРОЕКТУ

Гранти надаються на конкурсній основі. Рішення про надання гранту приймається конкурсною комісією. Головним критерієм відбору заявок є ефективність ваших планів по використанню гранту для досягнення мети проекту, а саме:

- наявність ідеї по створенню (розвитку поточного) дрібного бізнесу або самозайнятості;

- наявність конкретного плану дій на 6-12 місяців після отримання гранту;

- обгрунтованість вашої ідеї і очікуваних показників (наприклад, виручки і витрат).

МАКСИМАЛЬНИЙ РОЗМІР ГРАНТУ:

Гранти до 35 тисяч гривень можуть бути надані всім учасникам. Гранти до 55 тисяч гривень можуть бути надані учасникам, які нададуть найбільш перспективні заявки і зможуть зробити власний грошовий внесок у реалізацію бізнес - плану в розмірі не менше 30% від суми гранту.

ДЕТАЛЬНІШЕ ОЗНАЙОМИТИСЬ ПРО ЕТАПИ І ОСНОВНІ ПРАВИЛА УЧАСТІ В ПРОЕКТІ ТА ЗАПОВНИТИ ЗАЯВКУ НА УЧАСТЬ

можна за цим посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdMK9-TeA49_GI3vzqSG7bOJxLqx5GYXaT4ArThaqDehdmCVA/viewform