brend1

Оголошення!

20-21 вересня 2018 року у місті Маріуполь проходитиме бізнес-форум «Business4Women», організований Центром підтримки бізнесу м. Краматорськ, оснований на базі Донецької ТПП за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи EU4 Business.

Для участі у форумі запрошуються жінки-підприємці та жінки-керівники підприємств Донецької області, представниці малого та середнього бізнес регіону.

Під час заходу провідні експерти й успішні підприємці поділяться з учасницями ключовими тенденціями і кращими практиками в галузях маркетингу, франчайзингу, розкажуть про менторинг, як один з ефективних інструментів просування власного бізнесу, високі стандарти для бізнесу та створення і реєстрацію торгової марки, надихнуть власними історіями успіху. Учасниці зможуть особисто поспілкуватись зі спікерами, поставити питання та отримати консультації, а також прийняти участь в тематичних воркшопах, де разом з експертами, представниками владних структур, бізнес-асоціацій та громадських об’єднань, обговорити та напрацювати відповіді на питання, які сьогодні виникають перед бізнесом.

Програмою форуму передбачено:

20 вересня 2018 року - виступ та консультації експертів, історії успіху підприємниць, дискусійна панель. Початок о 12.00. Реєстрація учасників з 11.30. Місце проведення – м. Маріуполь, пр. Адмірала Луніна, 85, ресторан «ВіМарко».

21 вересня 2018 року – воркшопи з експертами для підприємниць та екскурсія на підприємство. Початок о 10.00. Реєстрація учасників з 3.30. Місце проведення – м. Маріуполь, вул. Матросова, 5. Факультет філології та масових комунікацій Маріупольського Державного Університету.

Участь у заході безкоштовна. Реєстраційна форма за посиланням: https://form.jotformeu.com/81722461533352

Попередня реєстрація та підтвердження участі у заході обов’язкові!

Контактні особи:

Казілова Аріна, +38(050)4607779,

Антонєнко Інна, +38(067)6441023

Для учасниць буде організовано трансфер Краматорськ-Маріуполь-Краматорськ.

Нещодавно розміщене