brend1

Оголошення!

Шановні представники малого і середнього бізнесу!

06 грудня 2018 року проводиться національна практична конференція «Малий і середній бізнес Донеччини: наявні можливості та перспективи сталого розвитку».

Основною метою конференції є визначення пріоритетних напрямків підтримки та розвитку малого і середнього бізнесу (далі - МСБ) для активізації його участі в процесі оновлення економіки Донецької області. Під час конференції обговорюватимуться наступні питання:

-         аналіз існуючих проблем та перспектив розвитку МСБ пріоритетних галузей економіки;

-         визначення пріоритетних напрямків, механізмів, інструментів державної та міжнародної підтримки та розвитку МСБ;

-         надання сприяння по залученню інвестицій в МСБ;

-         презентації ефективних практик та успішного досвіду з питань розвитку підприємництва та інше.

Місце проведення конференції – «Авангард-Хол» (м. Краматорськ, вул. Конрада Гампера 1, Сад Бернацького). Початок роботи конференції – о 10.00. Реєстрація учасників – з 9.00.

У разі прийняття участі у конференції обов’язкова реєстрація за посиланням: http://bit.ly/2EAupT6