brend1

Оголошення!

Шановні представники малого і середнього бізнесу!

В рамках виконання заходів Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Донецькій області на2017-2018 роки проводиться семінар-тренінг «Використання альтернативних методів вирішення спорів/конфліктів, діючих програм та наявних в регіоні послуг з медіації».

Семінар відбудеться 28 листопада 2018 року о 10-00 годині у місті Бахмут за адресою: м. Бахмут, вул. Садова, 78-А у приміщені Горлівського інституту іноземних мов, ауд. 412. Реєстрація учасників – з 9.30 год.

До участі в семінарі запрошуються: представники бізнесу (підприємці, юристи, економісти, менеджери, та інш.), представники органів влади, неурядових громадський організацій та бізнес-асоціацій, адвокати, судді та всі бажаючі, хто по роду своєї діяльності спілкується з людьми та мають справи з вирішенням спорів/конфліктів.

Семінар-тренінг покликаний ознайомити учасників з більш ефективними механізмами вирішення спорів, які виправдали себе в інших країнах, чим досягти покращень для суспільства, бізнесу, сторін конфлікту в частині економії часу та коштів, повної конфіденційності, можливості впливати на результати та зберегти ділові та партнерські взаємовідносини, гарантії виконання прийнятого рішення, тощо та, крім того, забезпечення зняття емоційної напруги у конфлікті та регіоні тощо. За час семінару буде проведено ознайомлення та відпрацювання деяких методів вирішення спорів та проведено практичні заняття.

Більш детальну інформацію про семінар-тренінг Ви можете отримати за телефонами: +38(050)-460-77-71, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. – пані Олена Жорник, +38(050)-962-36-35, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. – пані Марина Акімченкова.