З початку року у Вугледарському міському центрі зайнятості почалося активне впровадження соціального супроводу за підходом кейс-менеджменту - нового підходу сприяння зайнятості вразливих на ринку праці категорій населення.

Яскравим прикладом ефективного застосування кейс-менеджменту є історія працевлаштування колишньої безробітної Оксани Маєр. Жінка разом із сім'єю була вимушена переселитися з с.Сердите Донецької області. Професійний досвід – вихователь дошкільного навчального закладу, практичний психолог.

Після переїзду на нове місце Оксана мала особистісні проблеми, зневірилась у власних силах. Фахівці центру зайнятості доклали максимум зусиль для створення доброзичливої атмосфери спілкування та формування довірливих взаємовідносин з безробітною жінкою. Був складений індивідуальний план працевлаштування та підписаний договір про надання соціального супроводу при працевлаштуванні та поширення соціальних послуг клієнту.

За допомогою кейс-менеджера центру зайнятості Оксана отримала консультації щодо оформлення соціальної допомоги. Крім того, жінка взяла участь у мотиваційному тренінгу «Знайди свій шлях», та після спілкування з психологом Вугледарського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді наочно побачила й усвідомила свої здібності та можливості.

Завдяки оперативній взаємодії з роботодавцем за направленням центру зайнятості Оксана працевлаштована вихователем дошкільного закладу НВК «Мрія». Жінка із задоволенням успішно працює, сумлінно виконує свої обов'язки, в колективі почуває себе впевнено та реалізовує себе як кваліфікований працівник.