brend1

На користь громаді та безробітним – громадські роботи.

Організація і проведення громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру займають важливе місце в діяльності служби зайнятості, так як пом’якшують соціальну напругу на ринку праці та забезпечують фінансову підтримки безробітним в період пошуку постійної роботи.

Завдяки цим роботам вдається виконати низку актуальних для громади робіт: з благоустрою території, в т.ч. дитячих майданчиків, інформування населення стосовно порядку отримання житлових субсидій, надання супроводу, догляду, обслуговування, соціально-медичного патронажу осіб з інвалідністю.

До кінця квітня Вугледарським міським центром зайнятості будуть організовані нові види робіт – надання психологічної допомоги учасникам АТО та сім’ям загиблих учасників АТО.

З початку року в громадських та інших роботах тимчасового характеру взяли участь 74 безробітних.

Маємо вже достатньо прикладів постійного працевлаштування безробітних після участі в таких роботах.

Нещодавно розміщене