brend1

Нові підходи служби зайнятості по підтримці

та супроводу підприємців

В рамках роботи Центру розвитку підприємництва 18 квітня Вугледарський міський центр зайнятості провів тренінг щодо основ бізнес-планування. Центр розвитку підприємництва є платформою для майбутніх та вже діючих підприємців. Служба зайнятості займає активну позицію щодо підтримки підприємницької ініціативи та формування бізнес мислення клієнтів центрів зайнятості.

У заході взяли участь соціальні партнери – представники відділу економіки, стратегії розвитку та інвестицій міської ради та фіскальної служби, переможці проекту «Український Донецький куркуль», особи, які планують створити власний бізнес і будуть приймати участь в черговому конкурсному відборі, безробітні.

Заступник начальника відділу надання соціальних послуг Тетяна Бурак презентувала роботу Центру розвитку підприємництва щодо підтримки та надання супроводу з питань організації і провадження підприємницької діяльності, розповіла про перспективні грантові програми. Переможці проекту «Український Донецький куркуль» - Ганна Теличко та Людмила Речкіна розповіли, що завдяки проекту втілюють свої ідеї в життя, про особливості створення власних підприємств та надали корисні поради щодо складання бізнес-плану та участі в проекті.

Учасники заходу отримали інформацію щодо можливості започаткування власної справи, розробки успішної бізнес-ідеї, опрацювання етапів і шляхів бізнес-плану, системи оподаткування. В подальшому кожної наступної середи у Вугледарському міському центрі зайнятості будуть проводитись навчальні семінари, круглі столи, тренінги та надаватись індивідуальні та групові консультації для бажаючих започаткувати власну справу та діючих підприємців.

Запрошуємо до роботи!