Майор поліції Митько Віталій Сергійович.

31.08.1985 року народження

Освіта вища, у 2006 році закінчив Донецький юридичний інститут Луганського державного університету внутрішніх справ. Спеціальність за освітою: правознавство .

Трудову діяльність розпочав дільничним інспектором міліції Іллічівського РВ Маріупольського МУ УМВС України в Донецькій області. Проходив службу на посадах оперуповноваженого сектору карного розшуку, сектору боротьби з незаконним обігом наркотиків, оперуповноваженого/старшого оперуповноваженого сектору розкриття майнових злочинів районних відділів міліції, заступника начальника/начальника сектору Нікольського відділення поліції Волноваського відділу ГУ НП в Донецькій області.

З вересня 2016 - т. в. о. начальника Вугледарського відділення поліції Волноваського ВП ГУ НП в Донецькій області. Наказом №5 від 03.01.2017 року призначений начальником Вугледарського відділення поліції.

nachmil