У зв`язку з кадровими змінами у підрозділах Головного Управління Національної поліції в Донецькій області виконуючим обов`язки начальника Вугледарського відділення поліції Волноваського відділу поліції ГУНП в Донецькій області призначений майор поліції Шнейдер Максим Юрійович.

Шнейдер Максим Юрійович

Новий очільник Вугледарської поліції в органах внутрішніх справ України – з 1999року. Має великий досвід роботи за всіма напрямками правоохоронної діяльності. Останні роки працює на керівних посадах в тих містах, де потрібні його знання та досвід роботи на керівних посадах.

Проведення на території нашої області антитерористичної операції вносить свої корективи у роботу поліції, впливає на організацію її роботи. Новий керівник поліції міста Вугледара пріоритетними завданнями своєї роботи на новій посаді вважає боротьбу з наркоманією, вилучення з незаконного обігу зброї та вибухівки та організацію роботи з дітьми.

Вугледарське відділення поліції