Вугледарське міське управління соціального захисту населення нагадує, що згідно бюджетної програми «Заходи з психологічної реабілітації, соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції та забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням», є можливість, учасникам антитерористичної операції пройти психологічну реабілітацію в таких закладах:

1. В ДП «Клінічний Санаторій «Курорт Березівські мінеральні води» ЗАТ «Укрпрофоздоровниця» надаються послуги з психологічної реабілітації, які включають, поряд з проведенням індивідуальних та групових занять досвідченими психологами (у функції яких входить психологічна просвіта та консультування, тренінги, моделювання поведінки тощо), також комфортне розміщення в номерах, прийом лікувальної мінеральної води; спортивно-оздоровчі заходи, зокрема безоплатне відвідування басейну, спортивної та тренажерної зали, лікувальну гімнастику; відвідування освітньо-пізнавальних та релаксаційних заходів, включаючи концерти, кіно, бібліотека, wi-fi зона тощо.

2. В ДП «Південь-Курорт-Сервіс» розроблено програму комплексного психодіагностичного обстеження та проведення психокорекційних заходів з військовослужбовцями, виведеними з місць бойових дій. План психологічної реабілітації учасників АТО передбачає участь бійців у культмасових заходах санаторію, безкоштовного відвідування кінозалу, двічі на тиждень, у супроводі психологів, поїздки на екскурсії за кошти здравниці до середньовікової фортеці м. Білгорода-Дністровського, Свято-Миколаївської церкві с. Кулевча, святого джерела Іоана Сичавського м. Білгорода-Дністровського.