З 5 по 9 лютого в Харкові проходив чемпіонат України з важкої атлетики серед спортсменів ДЮСШ, спеціалізованих дитячо-юнацьких шкіл олімпійського резерву, спеціалізованих навчальних закладів спортивного профілю (2000 року народження та молодші).

Донеччину на змаганнях представили дві команди, одна з яких – обласної спеціалізованої ДЮСШ олімпійського резерву з важкої атлетики – стала кращою другий рік поспіль.

В збірну команду Донецької області ввійшли спортсмени міста Вугледара: Віталій Саламаха (ДЮСШ), Давид Тома (СК «Богатир»), Руслан Мезенцев (СК «Богатир»), Євген Бурбала (СК «Богатир»).

Найкращий результат серед важкоатлетів Донецької області продемонстрував Євген Бурбала (тренер Володимир Худін), який став переможцем у ваговій категорії понад 105 кг із результатом у сумі двоборства 290 кг: ривок – 120 кг, поштовх – 170 кг. Тим самим 16-річний Євген уперше виконав норматив кандидата у майстри спорту.

Вітаємо спортсменів та тренера!

Нещодавно розміщене