Installing Joomla

logo

rekvizit1

brend1

«Пісня на добро»

       16 лютого 2018р. у концертному залі культурно-дозвілевого центру м. Вугледар відбувся II Відкритий міський фестиваль-конкурс «Пісня на добро».

         Головна ідея конкурсу - популяризація сучасної української пісні, пошук юних талантів та розкриття їх творчих можливостей.

         Конкурс проходив у двох номінаціях – «Солісти» та «Ансамблі малих і великих форм», учасники змагалися у 3-х вікових категоріях.                                                                               Завдяки фестивалю - конкурсу «Пісня на добро» кожен бажаючий мав можливість спробувати себе в ролі естрадного артиста, продемонструвати свої вокальні здібності на професійній сцені.

       Виступи учасників оцінювало професійне журі до складу якого входили директор Володимирівської школи мистецтв Похомова Валентина Борисівна, керівник народного вокального ансамблю «Рапсодія» Волноваського районного будинку культури Ігнатенко Наталія Леонідівна та заступник директора з культурно-масової роботи культурно-дозвіллєвого центру Олексіїва-Доровська Юлія Нураддіновна.

         Глядачі дуже тепло зустрічали кожного виконавця. Підтримувати учасників прийшли їх батьки, друзі та мешканці міста.

         У фестивалі – конкурсі брали участь учні загальноосвітніх шкіл, школи мистецтв, вихованці культурно-дозвіллєвого центру Вугледара та Микільського будинку культури. Ось наші переможці:

                     Номінація «Солісти»

                      I вікова категорія

         I місце –Драчук Наталія (школа мистецтв)

         II місце – Балинська Анна (культурно-дозвіллєвий центр)

         III місце – Гуранич Анастасія (культурно-дозвіллєвий центр)

         Дипломант – Концевой Микита (НВК «Мрія»)

                     II вікова категорія

         I місце – Філатова Юлія (школа мистецтв)

         I місце – Мирошниченко Артур (НВК)

         II місце – Домашенко Катерина (Микільський СБК)

         II місце – Перебайло Єлизавета (Микільский СБК)

         III місце – Чаусова Маргарита (НВК)

         Дипломант – Дадуєва Софія (школа мистецтв)

                     III вікова категорія

         I місце – Афоніна Любов (школа мистецтв)

         II місце – Король Анна (школа мистецтв)

         III місце – Карпенко Катерина (школа мистецтв)

         Дипломант – Хомуха Анна ( школа мистецтв)

                     Номінація «Ансамблі»

         I місце – ансамбль «Усмішка» (школа мистецтв)

         II місце – дует: Гуранич Анастасія і Драчук Наталія (школа мистецтв)

       Конкурсанти отримали заохочувані дипломи, дипломи учасників та пам’ятні подарунки.

     Вітаємо переможців конкурсу та їхніх керівників: Андрієнко О.В., Урвант Д.В., Кузьменко О.В., Корнієнко Р.В., Гольцева Б.В., Заслонко В.І., Бондар С.І. з творчими здобутками і перемогами.

22 05

      

Нещодавно розміщене