Всеукраїнський фестиваль «Будь молодим – живи активно»

Відділу справах сім’ї та молоді повідомляє, що з метою залучення молоді, представників молодіжних громадських організацій України до активного руху, формування пріоритету здорового способу життя та необхідності збереження власного здоров’я, активної громадської позиції, а також фізичного розвитку особистості Міністерством молоді та спорту України спільно з Департаментом соціальної та молодіжної політики Вінницької області державної адміністрації з 20 по 23 серпня2018 року заплановано проведення в м.Вінниця Всеукраїнського фестивалю «Будь молодим – живи активно» (далі – Фестивалю).

Програма Фестивалю передбачає показові виступи та змагання зі Street workout, ферлідерства, флаг-футболу, а також надання першої медичної допомоги, проведення майстер-класів учасниками для молоді Вінничини. Окремо заплановано проведення нічного квесту для команд, який потребуватиме початкових умінь зі спортивного орієнтування, знань з історії країни тощо. В останній день Фестивалю відбудеться семінар-нарада з обміну досвідом та представлення кращих практик з різних областей з реалізації молодіжної політики.

За додатковою інформацією звертатися за телефонами (0432)32-72-32, (093)150-18-81, (097)648-15-28 (Кобися Микола Володимирович).

Реєстрація учасників здійснюється до 10 серпня 2018 року шляхом відправлення заявки за встановленою формою (додається), характеристики учасників та мотиваційних листів, які будуть слугувати критеріями відбору делегацій для участі у Фестивалі на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (із зазначенням теми «Будь молодим – живи активно»), заповненням електронної форми за посиланням: http://bit.Iy/2uwIIP3.

Витрати на проживання та харчування учасників здійснюється за рахунок приймаючої сторони, проїзд – за рахунок делегуючої сторони.

Звертаємося до молоді міста з пропозицією прийняти участь у Всеукраїнський фестиваль «Будь молодим – живи активно».

Заявка на участь у Всеукраїнському фестивалі

«Будь молодим – живи активно»

З 20 по 23 серпня 2018 року

П.І.Б. Дата народження Номер телефону Електронна адреса/ посилання в соц.мережах