Оголошення конкурсу з відбору суб'єктів оціночної діяльності, які мають ліцензію на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки та які будуть залучені до проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки

14.09.2017 року в 11:00 годин у приміщенні Вугледарської міської ради (зал засідань) (Донецька область, м. Вугледар, вул. 30-річчя Перемоги,16) відбудеться конкурс з відбору суб'єктів оціночної діяльності, які мають ліцензію на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки і які будуть залучені до проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки (кадастровий номер 1414800000: 01: 001: 0027).

Мета проведення незалежної оцінки: визначення вартості об’єкта з метою відчуження.

Об'єкт оцінки:

Земельна ділянка: кадастровий номер 1414800000:01:001:0027.

Площа земельної ділянки: 0,1400 га.

Місце розташування земельної ділянки: Донецька область, м Вугледар, вул. Шахтарська, 18.

Цільове призначення земельної ділянки: для будівництва станції технічного обслуговування, автозаправної станції, кафе.

Нормативна грошова оцінка земельної ділянки: 1015140,00 грн.

Учасникам конкурсу потрібно подати до конкурсної комісії документацію, яка складається з конкурсної пропозиції та підтвердних документів.

До підтвердних документів належать:

• заява на участь в конкурсі встановленого зразка;
  • копія статутного документа претендента;
  • копія ліцензії на виконання землеоціночних робіт;
  • копії кваліфікаційних документів оцінювача (ів), які працюють у штатному складі або тих, хто буде залучений до проведення оцінки та подання звіту про оцінку майна;
  • пропозиція щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов'язаних з виконанням робіт, а також термін виконання робіт;
  • згода на обробку персональних даних (для претендента фізичної особи-підприємця).

Конкурсну документацію слід подавати до Вугледарської міської ради за адресою: м.Вугледар, вул.30-річчя Перемоги,16, до 10.09.2017 року (включно).

Конкурсна документація подається у запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться в конверті. На конверті необхідно зробити відмітку: «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності».

Телефон для довідок (0273)6- 40-54