brend1

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

На підставі протоколу від 23.01.2018 року №1 засідання комісії для підготовки пропозицій щодо добору земельних ділянок комунальної власності, які можуть виставлятися для продажу на земельних торгах окремими лотами або права, на які виставляються для такого продажу з метою забезпечення врахування громадської думки проводиться громадське обговорення.

До Вугледарської міської ради надійшлі пропозиції щодо проведення земельних торгів, а саме:

пропозиція від 05.01.2018 №06/06 ТОВ «Східні Автовокзали» щодо щодо проведення земельних торгів на земельну ділянку, яка розташована за адресою: м.Вугледар, в напрямку села Павлівка (по вул.Магістральній), площею 400 кв. м.для обслуговування в павільйоні автобусної зупинки (агентстві та/або автостанції) каси з продажу квитків на автобусні рейси та забудови автобусних платформ;

пропозиція від 18.01.2018 № 02-0229-36/1 Білозор О.С. щодо проведення земельних торгів на земельну ділянку, яка розташована за адресою: м.Вугледар, вул 13 Десантників, 21 біля будинку «Укртелекома», площею 900 кв.м. для складського використання;

пропозиція щодо проведення земельних торгів на земельну ділянку, яка розташована за адресою: м.Вугледар, вул.Шахтарська, біля будівлі 3, площею 400 кв.м.для для відкритої стоянки для тимчасового зберігання автотранспорту.

Громадське обговорення буде тривати протягом  30 календарних днів з дати публікації цього інформаційного повідомлення до 02.03.2018 року включно. Формами проведення громадського обговорення є розміщення на офіційному сайті Вугледарської міської ради (www.vugledar rada.gov.ua).

Організатором проведення Громадського обговорення визначено відділ земельних відносин Вугледарської міської ради (відповідальна особа Суменкова Г.М.).

Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення приймаються у письмовій формі за фактичною адресою місцезнаходження відділу земельних відносин Вугледарської міської ради: вул. 30-річчя Перемоги, 16, каб. 5 та на електронну пошту  відділу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 02.03.2018 року включно.

Письмові пропозиції (зауваження) обов’язково повинні містити прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи (найменування юридичної особи, громадської організації), телефон та адресу (місцезнаходження) особи, яка її подає.

Протягом 14 днів після закінчення строку подання пропозицій (зауважень) відділ земельних відносин узагальнює результати та готує звіт, який буде оприлюднений на офіційному веб-сайті Вугледарської міської ради  до 16.03.2018 року.

Для отримання консультацій з питань, що винесені на громадське обговорення можна звернутися за адресою: вул. 30-річчя Перемоги, 16, каб.5 відділ земельних відносин Вугледарської міської ради або за телефоном  (06273) 6-40-54.