brend1

Інформація

щодо земельних ділянок комунальної власності, які пропонується виставити для продажу на земельних торгах окремими лотами або права, на які виставляються для такого продажу.

Земельна ділянка №1

Земельна ділянка яка розташована за адресою: м.Вугледар, вул.30 річчя - Перемоги навпроти буд 6, орієнтовано площею 0,04 га. для будівництва продуктового магазину.

Відповідно до плану зонування території (зонінг) м.Вугледара, затвердженого рішенням Вугледарської міської ради від 09.04.2014 № 6/51-7, земельна ділянка знаходиться в зоні Ж-3.

Зона Ж-3 змішаної багатоквартирної житлової та громадської забудови призначається для розміщення багатоквартирних житлових будинків (5-9 поверхів), супутніх об'єктів повсякденного обслуговування населення, комунальних об'єктів, окремих об'єктів загальноміського та районного значення. Об’єкти роздрібної торгівлі відносяться до допустимих видів використання території.

Розміщення продуктового магазину за адресою: м.Вугледар, вул. 30-річчя Перемоги, навпроти будинку № 6 потребує спеціального зонального погодження. Спеціальне зональне погодження надається на підставі рішення виконавчого комітету міської ради після розроблення містобудівного розрахунку та проведення громадських слухань.

Згідно з пунктом 3.13 ДБН 360-92** «Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень» відстань між житловими будинками, житловими і громадськими, а також між виробничими будинками треба приймати на основі розрахунків інсоляції і освітленості відповідно до норм, протипожежних вимог (додаток 3.1). Між довгими сторонами житлових будинків заввишки в 4 поверхи і більше треба приймати відстані (побутові розриви) не менше 20 м.

Протипожежні розриви від існуючих житлових та громадських будівель згідно з ДБН 360-92**, додаток 3.1, таблиця 1 приймається не менше 10 м. Охоронні зони інженерних комунікацій - згідно з ДБН 360-92** розділ 8, додаток 8.1. Від існуючих інженерних мереж водопостачання - 5м, дренажу-3м.

Разом з тим, необхідно зазначити, що сьогоднішній час не визначені межі прибудинкових територій багатоповерхових будинків.

Тому розглядати питання щодо розміщення продуктового магазину в житловій зоні доцільно після розроблення проекту розподілу прибудинкових територій багатоповерхових будинків.

Інформаційна довідка щодо інвестиційної привабливості земельної ділянки

Земельна ділянка, яка розташована за адресою: м. Вугледар, вул. 30 річчя Перемоги (навпроти будинку №6) має комунальну форму власності.

Переважний вид забудови - багатоквартирні житлові будинки (5-9 поверхів), об’єкти повсякденного обслуговування населення, комунальні об’єкти, окремі об’єкти загальноміського та районного значення.

Земельна ділянка має достатній рівень інвестиційної привабливості, який у грошовому вимірі може становити до 200 гривень за метр квадратний.

Також слід відзначити можливі позитивні наслідки від передачі в оренду зазначеної земельної ділянки у вигляді додаткових надходжень до місцевого бюджету і новостворених робочих місць.

Земельна ділянка №2

Земельна ділянка яка розташована за адресою: м.Вугледар, вул. Шахтарська, навпроти буд 12, орієнтовано площею 0,1 га. для будівництва продуктового магазину.

Відповідно до плану зонування території (зонінг) м.Вугледара, затвердженого рішенням Вугледарської міської ради від 09.04.2014 № 6/51-7, земельна ділянка знаходиться в зоні О-6п.

Зона О-6п призначається для розміщення магазинів, торгівельних центрів, громадських будівель, ринків. Об’єкти магазинів роздрібної торгівлі (продовольчі та непродовольчі) відносяться до переважних видів використання території.

З метою проведення земельних торгів необхідно розробити детальний план території та провести громадські слухання. Замовником зазначеної документації є міська рада.

Інформаційна довідка щодо інвестиційної привабливості земельної ділянки

Земельна ділянка, яка розташована за адресою: м. Вугледар, вул. Шахтарська (навпроти будинку №12) має комунальну форму власності.

Зазначена земельна ділянка відповідно до плану зонування території м. Вугледара, затвердженого рішенням Вугледарської міської ради від 09.04.2014 №6/51-7 «Об утверждении проекта градостроительной документации «План зонирования территории (зонинг) г. Угледара Донецкой области», призначається для розміщення магазинів, торгівельних центрів, громадських будівель, ринків.

Земельна ділянка №3

3. земельна ділянка яка розташована за адресою: м.Вугледар, вул.13 Десантників,біля будинку 23, орієнтовано площею 0,04 га. для будівництва продуктового магазину.

Розміщення продуктового магазину за адресою: м.Вугледар, вул. 13 Десантників, біля будинку № 23 потребує спеціального зонального погодження. Спеціальне зональне погодження надається на підставі рішення виконавчого комітету після розроблення містобудівного розрахунку, який містить інформацію про основні параметри об’єкта будівництва, детального плану території та проведення громадських слухань. Замовником детального плану території є міська рада.

Інформаційна довідка щодо інвестиційної привабливості земельної ділянки

Земельна ділянка, яка розташована за адресою: м. Вугледар, вул. 13 Десантників (неподалік будинку №23), має комунальну форму власності.