ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

На підставі протоколу від 04.07.2018 року №3 засідання комісії для підготовки пропозицій щодо добору земельних ділянок комунальної власності, які можуть виставлятися для продажу на земельних торгах окремими лотами або права, на які виставляються для такого продажу з метою забезпечення врахування громадської думки проводиться громадське обговорення.

До Вугледарської міської ради надійшлі пропозиції щодо проведення земельних торгів, а саме:

пропозиція від 19.02.2018 №02-0740-36/1 Гудковой Наталії Володимирівні щодо проведення земельних торгів на земельну ділянку, площею 0,01 га., яка розташована за адресою: м.Вугледар, вул.30 річчя - Перемоги навпроти буд 6, для будівництва продуктового магазину.

пропозиція від 19.02.2018 №02-0741-36/1 Гудковой Наталії Володимирівні щодо щодо проведення земельних торгів на земельну ділянку, площею 0,01 га., яка розташована за адресою: м.Вугледар, вул.Шахтарська, навпроти буд 12, для будівництва продуктового магазину.

пропозиція від 28.02.2018 №02-0036-36/1 Кобца Станіслава Володимировича щодо щодо проведення земельних торгів на земельну ділянку, площею 0,1 га., яка розташована за адресою: м.Вугледар, вул.13 Десантників, біля будинку 23, для будівництва продуктового магазину.

Громадське обговорення буде тривати протягом  30 календарних днів з дати публікації цього інформаційного повідомлення до 07.08.2018 року включно. Формами проведення громадського обговорення є розміщення на офіційному сайті Вугледарської міської ради (www.vugledar rada.gov.ua).

Організатором проведення Громадського обговорення визначено відділ земельних відносин Вугледарської міської ради (відповідальна особа Суменкова Г.М.).

Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення приймаються у письмовій формі за фактичною адресою місцезнаходження відділу земельних відносин Вугледарської міської ради: вул. 30-річчя Перемоги, 16, каб. 5 та на електронну пошту  відділу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 07.08.2018 року включно.

Письмові пропозиції (зауваження) обов’язково повинні містити прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи (найменування юридичної особи, громадської організації), телефон та адресу (місцезнаходження) особи, яка її подає.

Протягом 14 днів після закінчення строку подання пропозицій (зауважень) відділ земельних відносин узагальнює результати та готує звіт, який буде оприлюднений на офіційному веб-сайті Вугледарської міської ради  до 21.08.2018 року.

Для отримання консультацій з питань, що винесені на громадське обговорення можна звернутися за адресою: вул. 30-річчя Перемоги, 16, каб.5 відділ земельних відносин Вугледарської міської ради або за телефоном  (06273) 6-40-54.