brend1

Вугледарською міською радою 09.07.2018 року було розпочато громадське обговорення пропозицій щодо добору земельних ділянок комунальної власності, які можуть виставлятися для продажу на земельних торгах окремими лотами або права, на які виставляються для такого продажу шляхом оприлюднення інформаційного повідомлення про його початок на офіційному сайті Вугледарської міської ради (www.vugledar rada.gov.ua).

Під час проведення громадського обговорення, яке відбувалось протягом 30 календарних днів, зауважень та пропозицій щодо добору земельних ділянок не надходило.

Таким чином, за результатами проведення громадського обговорення комісією було принято рішення підготувати земельні ділянки (лоти) до проведення земельних торгів, а саме:

земельна ділянка, яка розташована за адресою: м.Вугледар, вул.30 річчя - Перемоги навпроти буд 6, орієнтовною площею 0,04 га. для будівництва продуктового магазину;

земельна ділянка, яка розташована за адресою: м.Вугледар, вул. Шахтарська, навпроти буд 12, орієнтовною площею 0,1 га. для будівництва продуктового магазину;

земельна ділянка, яка розташована за адресою: м.Вугледар, вул.13 Десантників, біля будинку 23, орієнтовною площею 0,04 га. для будівництва продуктового магазину.

Нещодавно розміщене