brend1

ОГОЛОШЕННЯ

Вугледарська міська рада продовжує оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади начальника відділу ведення Державного реєстру виборців на період соціальної відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку з 12.12.2017 року по 10.01.2018 року включно.

Основні вимоги до учасників конкурсу:

Громадянство України

Кваліфікаційні вимоги. Повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста

Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше 3 років або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 5 років.

Досконале володіння українською мовою.

Впевнене володіння комп’ютером.

Термін прийняття документів – протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу.

За довідками щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці звертатися до організаційного відділу виконкому Вугледарської міської ради: вул.30-річчя Перемоги, 16, кабінет № 17,

тел.: 6-34-68

Нещодавно розміщене