brend1

ОГОЛОШЕННЯ

Вугледарська міська рада продовжує оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу містобудування та архітектури з 12.12.2017 року по 10.01.2018 року включно.

Основні вимоги до учасників конкурсу:

Громадянство України

Кваліфікаційні вимоги. Повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста (будівництво та архітектура)

Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років.

Досконале володіння українською мовою.

Впевнене володіння комп’ютером.

Термін прийняття документів – протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу.

За довідками щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці звертатися до організаційного відділу виконкому Вугледарської міської ради: вул.30-річчя Перемоги, 16, кабінет № 17,

тел.: 6-34-68

Нещодавно розміщене