brend1

ОГОЛОШЕННЯ

Основні вимоги до кандидатів:

Громадянство України

Кваліфікаційні вимоги. Повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста (промислове та цивільне будівництво, архітектура)

Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі не менше 3 років або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 5 років.

Досконале володіння українською мовою.

Впевнене володіння комп’ютером.

Термін прийняття документів – протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу.

За довідками щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці звертатися до організаційного відділу Вугледарської міської ради: вул.30-річчя Перемоги, 16, кабінет № 17

тел.: 6-34-68

Нещодавно розміщене