Місто Вугледар отримало нові повноваження у рамках децентралізації системи держархбудконтролю.

Відповідний акт прийому-передачі документів було підписано 02 лютого 2018 року між Державною архітектурно-будівельною інспекцією України та Вугледарською міською радою.

Таким чином, наше місто стало восьмим населеним пунктом Донецької області, що самостійно здійснюватиме функцію архбудконтролю. Компетенція Відділу поширюється на об’єкти, які розташовані у межах Вугледарської міської ради.

Відділ наділений повноваженнями контролювати будівництво на об’єктах незначного класу наслідків (відповідальності) СС1. Зокрема, реєструвати дозвільні документи про початок підготовчих та будівельних робіт, перевіряти будмайданчики, зупиняти самочинні роботи та приймати об’єкти будівництва в експлуатацію.

Місцевий контроль за будівництвом невеликих бізнес-об’єктів, приватного житла, господарських споруд дозволить сформувати в регіоні комфортні умови для ведення малого та середнього бізнесу, сприятиме залученню інвестицій та спростить процедуру будівництва для звичайних мешканців. Відтепер не потрібно їхати в інше місто для реєстрації дозвільних документів, все можна зробити на місці та оперативно, а головне – без черг та додаткових витрат.

Мешканці зможуть швидко реєструвати дозвільні документи на будівництво, не виїжджаючи за межі міста Вугледара. Такі важелі держархбудконтролю на місцевому рівні дозволять громаді ефективно протистояти виникненню незаконних будівництв. Водночас, спрощення процедур отримання адмінпослуг у містобудуванні забезпечить умови для розвитку малого та середнього бізнесу, а отже покращення інвестиційного клімату міста. Переваги отримують і самі мешканці, які зможуть швидко на місці реєструвати документи на будівництво.

З усіх питань, що стосуються будівництва, мешканці Вугледара можуть звертатися до відділу державного архітектурно-будівельного контролю Вугледарської міської ради, який знаходиться за адресою: м. Вугледар, вул. 30-річчя Перемоги, 16.

Нещодавно розміщене