У Вугледарському міському центрі зайнятості був проведений профінформаційний семінар за участю представників Данської Ради у справах біженців для переселенців та роботодавців міста. Захід був присвячений проблемам, з якими стикаються внутрішньо переміщені особи. Особлива увага приділялась питанням участі у грантових програмах із започаткування та провадження підприємницької діяльності.

Про систему гарантій та переваг працевлаштування для переселенців розповіла Оксана Бондаренко - юрист від Данської Ради у справах біженців. Вона детально зупинилась на можливості участі у грантових програмах, умовах одержання грантів, їх видів, критеріях відбору учасників, прикладах успішної реалізації власного бізнесу.

Учасники заходу брали активну участь в обговоренні практичних питань щодо подання он-лайн – заявок для участі в грантах та мали змогу отримати відповіді на запитання.