Installing Joomla

logo

rekvizit1

brend1

 

22 березня у Вугледарському міському центрі зайнятості проведено черговий семінар на тему «Легальна зайнятість» за участю начальника відділу праці – інспектора праці Вугледарської      міської ради Валерія Супруна.

            У ході проведення заходу безробітні отримали інформацію щодо порядку укладення трудового договору, цивільно-правової угоди, контракту.

Більш детальніше Валерій Супрун визначив переваги легальної зайнятості, види шахрайства при працевлаштуванні, небезпеки, які передбачає нелегальна зайнятість. «Кожна людина, яка отримує «зарплату в конверті» сьогодні та й в майбутньому позбавляється соціального захисту у разі безробіття, гідної пенсії, соціального пакету» – наголосив Валерій Супрун.

            Учасникам семінару роз’яснили про офіційне отримання заробітної плати, що гарантує захист від незаконного звільнення, безпечні і здорові умови праці, відповідальність роботодавців за порушення вимог чинного законодавства та розміри штрафних санкцій.

            По завершенні зустрічі присутні мали змогу отримати відповіді на запитання, обмінятися думками та прикладами щодо неналежного оформлення трудових відносин.

29 01