Оголошення

про проведення засідання комітету доступності інвалідів та інших маломобільних групп населення до об’єктів соціальної та інженерно- транспортної інфраструктури

11.04.2018 року у залі засідань Вугледарської міської ради відбулося засідання комітету доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури.

Були розглянуті наступні питання: про стан доступності обʼєктів житлово-громадського призначення у місті Вугледарі; щодо проведення аудиту стану доступності об’єктів житлово-громадського призначення у місті Вугледарі; інформація щодо внесення змін до складу комітету доступності об’єктів житлово-громадського призначення у місті Вугледарі.

ВКЛАДЕННЯ