brend1

Шановні городяни!

Незаконне (самочинне) будівництво наносить збитки державі, приводить до незадовільного аварійного стану будівель і споруд та загрожує здоров’ю громадян. Надзвичайно важливим питанням є виконання вимог законодавства у сфері містобудування. Виконання будівельних робіт без відповідного документа, (декларації, повідомлення чи дозволу), вважається самочинним будівництвом і тягне за собою відповідальність згідно із законом.

Статтею 96 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачена відповідальність за порушення вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів і правил під час будівництва (реконструкції, реставрації, капітальних ремонтів та технічного переоснащення).

Відділ державного архітектурно-будівельного контролю Вугледарської міської ради запрошує громадян міста до співпраці.

Якщо у вас виникли сумніви щодо законності будівельних робіт на території  м. Вугледара, заповніть форму, яку наведено нижче, та надайте до Відділу: поштова адреса: 85670, Донецька обл., м. Вугледар, вул. 30-річчя Перемоги, 16; електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Вашу інформацію буде враховано в роботі Відділу для запобігання фактів самочинного будівництва у нашому місті.

П.І.Б. *
Місцезнаходження об’єкта будівництва*
Фотофіксація**

Примітка