Вугледарська міська рада продовжує оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади начальника відділу ведення Державного реєстру виборців на період соціальної відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку з 11.08.2017 року по 09.09.2017 року включно.

Основні вимоги до учасників конкурсу:

Громадянство України

Кваліфікаційні вимоги. Повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста

Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше 3 років або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 5 років.

Досконале володіння українською мовою.

Впевнене володіння комп’ютером.

Термін прийняття документів – протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу.

За довідками щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці звертатися до організаційного відділу виконкому Вугледарської міської ради: вул.30-річчя Перемоги, 16, кабінет № 17,

тел.: 6-34-68

Нещодавно розміщене