Герб УгледарГерб Вугледара — офіційний символ міста Вугледара Донецької області. Герб міста затверджено рішенням Вугледарської міської ради 19.10.1995 із змінами та доповненнями від 13.10.2006.

Мотив герба відображає нерозривний зв’язок між долею міста і вугледобувною промисловістю, що дала йому життя. В горішній частині герба розташовані цифри 1964 – рік заснування, нижче - назва міста. Поле герба двокольорове: чорне і блакитне. Нижня частина зображено у чорному кольорі і символізує основну галузь промисловості - вугільну. Чорне поле утворює силует терикону, на ньому золотава рука, що тримає желонку світло-сірого кольору. Золотава рука символізує майстерність, професійність і мужність гірників. Світло-сіра желонка встановлює історичний зв’язок між поколіннями шахтарів і підкреслює, що праця гірників залишається важкою і небезпечною. Верхня частина - в блакитному кольорі, на фоні якого зображене сонце, що сходить, з десяттю проміннями, що символізують духовні традиції і відродження міста.