Відповідно до законодавства України патронат над дитиною - це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.

Метою патронату над дитиною є забезпечення захисту прав дитини, яка через складні життєві обставини тимчасово не може проживати разом з батьками/законними представниками, надання їй та її сім’ї послуг, спрямованих на повернення у сім’ю відповідно до найкращих інтересів дитини.

Патронатним вихователем може бути громадянин України, який має досвід виховання дитини, відповідні житлові умови для надання послуг з догляду, виховання та реабілітації дитини у своєму помешканні. Послуги патронатного вихователя та утримання дитини здійснюються за рахунок державного бюджету відповідно до діючого законодавства України.

На даний час в Україні створено 7 патронатних сімей. Маємо надію на те, що і у нашому місті знайдуться небайдужі громадяни, які мають змогу та бажання стати патронатними вихователями.

Якщо Ви не байдужі до долі дітей, маєте досвід виховання та бажаєте стати патронатними вихователями, звертайтеся до Вугледарського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді за адресою: м.Вугледар, вулиця 30-річчя Перемоги, буд. 16, каб. № 1(будівля Вугледарської міської ради), (06273) 6-41-01.

Можливо саме Ви допоможете дітям стати щасливішими!