Юридичний відділ

Телефон 06 273 6 44-22

Начальник відділу — Пісклова Наталя Володимирівна

Часи роботи відділу:

Понеділок - четвер з 7.45 до 17.00 (перерва з 12.00 до 13.00)

П’ятниця з 7.45 до 15.45 (перерва з 12.00 до 13.00)

Основні завдання відділу:

• Організація правової роботи, спрямованої на правильне застосування, неухильне дотримання та запобігання невиконанню вимог законодавства, інших нормативних документів міської ради та її виконавчого комітету, а також міського голови при виконанні покладених на них завдань та функціональних обов'язків;

• представлення у встановленому законом порядку інтересів міської ради, її виконавчого комітету в судах та інших органах при розгляді правових питань та спорів.

• Організація претензійної та позовної роботи, здійснення контролю за її проведенням.

• Надання безоплатної первинної правової допомоги громадянам, консультаційної допомоги з правових питань організаціям, установами та підприємствам міста

• Приймає участь в розгляді матеріалів по результатам перевірок, ревізій, інвентаризацій, дає правовий висновок по фактам виявлених правопорушень.

• Бере участь в підготовці проектів рішень, розпоряджень, розглядає документи, які надійшли на узгодження, по питанням, які відносяться до компетенції міської ради, її виконавчого комітету, готує проекти письмових висновків або зауважень до них. Видання акту, а також подання проекту акту органів місцевого самоврядування (рішення виконавчого комітету, рішення міської ради, розпорядження міського голови) для його прийняття чи погодження, без попереднього погодження з юридичним відділом не допускається. Пропозиції юридичного відділу щодо приведення акту у відповідність законодавству України є обов'язковими.