ВІДДІЛ ЕКОНОМІКИ, СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ТА ІНВЕСТИЦІЙ

Зацаренко Аліна Олександрівна

Єльцова Світлана Іванівна

Графік роботи відділу:

Понеділок – четвер з 7.45 до 17.00 (перерва з 12.00 до 13.00)

П’ятниця з 7.45 до 15.45 (перерва с12.00 до 13.00)

Вихідні дні – субота, неділя, святкові

Загальні відомості:

З квітня 2016 року відділ економіки перейменовано у відділ економіки, стратегії розвитку та інвестицій

Основні напрямки роботи відділу:

- Здійснення стратегічного планування та економічного обґрунтування пріоритетів і цілей економічного і соціального розвитку міста.

- Прогнозування на коротко - та довгостроковий терміни , аналіз стану і тенденцій економічного і соціального розвитку міста.

- Формування засад інвестиційної політики, планування заходів для її реалізації. Сприяння залученню коштів для реалізації стратегічних проектів, направлених на розвиток міста.

- Забезпечення реалізації інноваційної політики міста.

- Забезпечення супроводу інвестиційних проектів на території міста на всіх етапах їх підготовки і реалізації.

- Здійснення роботи з питань розробки та реалізації заходів з енергоефективності та впровадження енергоменеджменту.

- Забезпечення реалізації державної політики у сфері закупівель товарів, робіт і послуг за рахунок державних коштів та коштів з місцевого бюджету.

- Участь у підготовці пропозицій з питань бюджетної політики, ефективного використання фінансових ресурсів міста.

- Організація контролю за станом заборгованості по заробітній платі на підприємствах усіх форм власності.

- Організація моніторингу фінансово-господарської діяльності підприємств міста.

- Забезпечення взаємодії з установами охорони здоров’я.

- Здійснює підготовку проектів рішень ради і виконавчого комітету, розпоряджень міського голови в межах своєї компетенції.