brend1

Єльцова Світлана Іванівна

Удовиченко Наталія Сергіївна

Графік роботи відділу:

Понеділок – четвер з 7.45 до 17.00 (перерва з 12.00 до 13.00)

П’ятниця з 7.45 до 15.45 (перерва с12.00 до 13.00)

Вихідні дні – субота, неділя, святкові

Загальні відомості:

З квітня 2016 року відділ економіки перейменовано у відділ економіки, стратегії розвитку та інвестицій

Основні напрямки роботи відділу:

- Організація підготовки, складання Програми економічного і соціального розвитку міста, винесення її на розгляд та затвердження міською радою, організація виконання, аналіз та надання звітів про хід і результати виконання Програми.

- Здійснення моніторингу та аналізу соціально- економічного стану міста, здійснення заходів із соціально-економічного планування.

- Здійснення стратегічного планування та економічного обґрунтування пріоритетів і цілей економічного і соціального розвитку міста.

- Прогнозування на коротко - та довгостроковий терміни, аналіз стану і тенденцій економічного і соціального розвитку міста.

- Формування засад інвестиційної політики, планування заходів для її реалізації. Сприяння залученню коштів для реалізації стратегічних проектів, направлених на розвиток міста.

- Забезпечення реалізації інноваційної політики міста.

- Забезпечення супроводу інвестиційних проектів на території міста на всіх етапах їх підготовки і реалізації.

- Забезпечення реалізації державної політики у сфері закупівель товарів, робіт і послуг за рахунок державних коштів та коштів з місцевого бюджету.

- Організація моніторингу фінансово-господарської діяльності підприємств міста.

- Участь у комісіях та контрольних перевірках суб’єктів підприємницької діяльності.

- Забезпечення взаємодії з установами охорони здоров’я.

- Здійснює підготовку проектів рішень міської ради і виконавчого комітету, розпоряджень міського голови в межах своєї компетенції.