Адреса: 85670 Україна, Донецька область, м.Вугледар,

Понеділок – четвер – з 07.45 до 17.00 годин

П’ятниця – з 07.45 до 15.15 годин

Перерва з 12.00 до 13.00 годин

Вихідні дні – субота, неділя, святкові

Основні напрями діяльності відділу:

1. Забезпечує розроблення і здійснення заходів щодо удосконалення організації цивільного захисту населення і території від надзвичайних ситуацій, запобігання їх виникненню і реагування на них.

2. Визначає в межах своєї компетенції рівень надзвичайної ситуації, забезпечує оперативне і повне інформування органів управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту щодо загрози її виникнення або її ліквідації.

3. Керує роботами, пов’язаними з ліквідацією надзвичайних ситуацій, контролює готовність відповідних місцевих органів з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, підпорядкованих сил цивільного захисту до дій за призначенням.

4. Здійснює організаційно-методичне керівництво і координацію роботи з питань соціально-економічного, правового та методичного захисту громадян, які постраждали від надзвичайних ситуацій або брали участь у ліквідації їх наслідків.

5. Оповіщає населення за розпорядженням начальника цивільного захисту міста про загрозу і виникнення надзвичайної ситуації, контролює належне функціонування територіальних та об’єктових систем оповіщення.

6. Організовує в установленому порядку надання допомоги населенню, яке потерпіло в наслідок надзвичайної ситуації.