Відділ державного архітектурно-будівельного контролю

Начальник відділу Скринник Ніна Миколаївна

Головний спеціаліст відділу Стародубцева Катерина Сергіївна

Часи роботи відділу:

Понеділок-четвер з 07.45 до 17.00 (перерва з 12.00 до 13.00)

П’ятниця з 7.45 до 15.45

Вихідні дні – субота, неділя, святкові та неробочі дні

Основні завдання та функції відділу :

• Основним завданням відділу держархбудконтролю є здійснення відповідно до закону державного архітектурно-будівельного контролю, виконання реєстраційних функцій у сфері містобудівної діяльності.
  • Отримує документи, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт. Скасовує право на виконання підготовчих та будівельних робіт.
  • Приймає в експлуатацію закінчені будівництвом об’єкти (реєструє декларації про готовність об’єкта до експлуатації та повертає такі декларації на доопрацювання для усунення виявлених недоліків). Скасовує реєстрацію декларацій про готовність об’єкта до експлуатації.
  • Подає Держархбудінспекції інформацію, необхідну для внесення даних до єдиного реєстру документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт і засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, відомостей про повернення на доопрацювання та скасування зазначених документів.
  • Здійснює державний архітектурно-будівельний контроль за дотриманням вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, стандартів і правил, положень містобудівної документації всіх рівнів, вихідних даних для проектування об’єктів містобудування, проектної документації щодо об’єктів, розташованих у межах міста Вугледара.
  • Здійснює контроль за виконанням законних вимог (приписів) посадових осіб органів держархбудконтролю.
  • Розглядає відповідно до закону справи про адміністративні правопорушення, пов’язані з порушенням вимог законодавства, будівельних норм, стандартів і правил під час будівництва, порушенням законодавства під час планування та забудови територій, невиконання законних вимог (приписів) посадових осіб органів держархбудконтролю.
  • Розглядає відповідно до закону справи про правопорушення у сфері містобудівної діяльності із прийняттям відповідних рішень.

Послуги, які надаються відділом :

• Подання повідомлення про початок виконання підготовчих робіт
  • Внесення змін до повідомлення про початок виконання підготовчих робіт
  • Внесення змін до декларації про початок виконання підготовчих робіт
  • Подання повідомлення про початок виконання будівельних робіт
  • Внесення змін до повідомлення про початок виконання будівельних робіт
  • Внесення змін до декларації про початок виконання будівельних робіт
  • Реєстрація декларації про готовність об’єкта до експлуатації
  • Внесення змін до декларації про готовність об’єкта до експлуатації

Перелік документів, які містять публічну інформацію:

Нормативно-законодавча база, яка використовується у роботі: