Відділ державного архітектурно - будівельного контролю

Вугледарської міської ради

Адреса : м. Вугледар, вул.30-річчя Перемоги,16

Телефон (06 273) 6 55 11

Начальник відділу - Скринник Ніна Миколаївна

Головний спеціаліст відділу - Стародубцева Катерина Сергіївна

Часи роботи відділу:

Понеділок-четвер з 07.45 до 17.00 (перерва з 12.00 до 13.00)

П’ятниця з 7.45 до 15.45

Вихідні дні – субота, неділя, святкові та неробочі дні

Основні завдання відділу :

1. Здійснення відповідно до закону державного архітектурно-будівельного контролю, виконання реєстраційних функцій у сфері містобудівної діяльності.
  2. Отримання документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт. Скасування права на виконання підготовчих та будівельних робіт.
  3. Прийняття в експлуатацію закінчені будівництвом об’єкти (реєстрація декларації про готовність об’єкта до експлуатації та повернення такої декларації на доопрацювання для усунення виявлених недоліків). Скасування реєстрації декларацій про готовність об’єкта до експлуатації.
  4. Здійснення державного архітектурно - будівельного контролю за дотриманням вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, стандартів і правил, положень містобудівної документації всіх рівнів, вихідних даних для проектування об’єктів містобудування, проектної документації щодо об’єктів, розташованих у межах міста Вугледара.
  5. Здійснення контролю за виконанням законних вимог (приписів) посадових осіб органів держархбудконтролю.
  6. Розгляд відповідно до закону справ про адміністративні правопорушення, пов’язані з порушенням вимог законодавства, будівельних норм, стандартів і правил під час будівництва, порушенням законодавства під час планування та забудови територій, невиконання законних вимог (приписів) посадових осіб органів держархбудконтролю.
  7. Розгляд відповідно до закону справ про правопорушення у сфері містобудівної діяльності із прийняттям відповідних рішень.
  8. Підготовка проектів рішень міської ради і виконавчого комітету, розпоряджень міського голови в межах своєї компетенції.