Installing Joomla

ЗВІТ

про роботу відділу з питань видачі документів дозвільного

характеру та надання адміністративних послуг

(Центр надання адміністративних послуг м.Вугледара)

за 1 півріччя 2018 року

Центр надання адміністративних послуг створений із метою надання якісних адміністративних послуг, які надаються через адміністратора шляхом його взаємодії із суб’єктами надання адміністративних послуг.

На кожну адміністративну послугу суб’єктами надання розроблені інформаційні та технологічні картки.

Свою діяльність Центр здійснює за принципом «єдиного вікна», тобто прийом документів та видача результатів послуг здійснюється виключно через адміністраторів Центру.

Із початку року в Центрі громадяни та суб’єкти господарювання мали можливість отримати 154 видів послуг. У зв'язку із політикою децентралізації влади перелік послуг, які надаються через Центр, змінювався двічі, тобто:

- у березні 2018 року – збільшення на 29 послуг

- у травні 2018 року – зменшення на 3 послуги

Отже, станом на 01.07.2018 року сумарна кількість послуг, які надаються через Центр складає 180 адміністративних послуг, а саме:

- адміністративні послуги структурних підрозділів міської ради та її виконавчих органів – 113 послуг;

- адміністративні послуги територіальних органів виконавчої влади, інші державні органи – 67 послуг.

Збільшення кількості видів послуг відбулось за рахунок послуг:

-         у сфері реєстрації громадських формувань із статусом юридичної особи, зокрема, структурних утворень політичних партій, професійних спілок, організації роботодавців, творчих спілок – 29 видів послуг

Зменшення кількості видів послуг відбулось за рахунок  послуг:

-         Управління Держпродспоживслужби в Мар’їнському районі – 3 послуги

Протягом звітного періоду, адміністраторами Центру:

-         зареєстровано 1824 звернень, що у 1,24 рази більше ніж за відповідний період 2017 року (1467звернення);

-         видано 1734 результатів послуг, що у 1,19 рази більше ніж за відповідний період 2017 року (1460 результатів), а саме:

Сфера 2017 рік 1 півріччя 2018 року 1 півріччя 2017 року Відношення 2018р. до 2017 р. (+/-) %
Земельних відносин та архітектури 25 9 14 -0,64/64,3%
Комунальної власності та благоустрою територій 4 4 4 100%
Молодіжної політики у справах дітей та служби у справах дітей 30 18 15 +1,20/120%
Соціального захисту населення 346 173 157 +1,10/110%
Декларації ДАБК, ДАБІ 27 1 18 - 0,05/6%
Декларації відповідності вимогам пожежної безпеки - - - -
Держгеокадастру 389 378 222 +1,70/170%
Реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання фізичних осіб 862 402 389 +1,03/103%
Державна реєстрація бізнесу 537 271 236 +1,15/115%
Державна реєстрація нерухомого майна 1046 540 320 +1,69/169%
Державна реєстрація, (внесення змін) громадського об’єднання 14 5 2 +2,5/100%
Інші послуги 78 23 90 -0,26/26%

- за отриманням консультацій звернулося 1329 суб’єктів, що у 1,32 рази більше ніж за 1 півріччя 2017 року (1006 суб’єктів), консультації надаються не лише при особистому звернені громадян, а й за допомогою телефону і електронної пошти;

- відмовлено в наданні послуг по 40 зверненням;

- анульовано і відкликано 5 звернень (безпосередньо заявниками).

         Найбільш запитуваними послугами є:

- реєстрації або зняття з реєстрації місця проживання (надано 402 послуги);

- державної реєстрації прав на нерухоме майно (надано 540 послуг);

- державної реєстрації, реєстрації змін, реєстрації припинення діяльності юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (надано 271 послугу);

- державної реєстрації земельних ділянок, видачі відомостей з Державного земельного кадастру (надано 386 послуг);

- надання інформації (довідки) про отримання або неотримання соціальних допомог, пільг та компенсацій (надано 173 послуг).

         Відповідно до Порядку взаємодії державних кадастрових реєстраторів під час надання деяких відомостей з Державного земельного кадастру, затвердженого наказом Мінрегіонбуду від 25.06.2015 №144, в приміщенні Центру здійснюється видача витягів з Держгеокадастру, попереднє замовлення яких здійснюється за допомогою програмного забезпечення Державного земельного кадастру «електронний сервіс» (за відповідний період отримано 109 замовлень).

        

         Адміністраторами відділу під час прийому заяв встановлено 33 порушення статті 6 Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні», а саме адміністративне правопорушення за проживання без реєстрації, в результаті чого винесені 31 постанова і накладено адміністративне стягнення у вигляді попередження та 2 протоколи у відношенні осіб від 16 до 18 років, які передані на розгляд до Вугледарського міського суду.

За перше півріччя 2018 року у Центрі надання адміністративних послуг зафіксовано вісім порушень термінів розгляду заяв надання адміністративних послуг «Видача витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки». Лист - повідомлення направлений до Відділу міськрайонного управління у Марїнському районі та м.Вугледарі ГУ Держгеокадастру у Донецькій області від 07.02.2018 №08/36-0137).

Через адміністраторів відділу заявники мають змогу звернутися до:

- Управління держпродспоживслужби в Мар’їнському районі за отриманням документів ветеринарної, фітосанітарної служби та санітарно-епідеміологічної експертизи;

- Територіального відділу Головного управління державної служби надзвичайних ситуацій щодо реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки.

- Міськрайонного управління Держгеокадастру у Мар’їнському районі та м.Вугледарі з питань реєстрації земельної ділянки, отримання нормативно-грошової оцінки земельної ділянки, плану викопіювання земельної ділянки та отримати повну інформацію по земельній ділянці.

         Приближуючи послуги до населення Вугледарська міська рада уклала Договори про співпрацю у сфері надання адміністративних послуг з:

- Регіональним сервісним центром МВС України в Донецькій області щодо організації на території міста Вугледара роботи мобільного сервісного центру МВС. В основі цього Договору – забезпечення надання якісних і своєчасних послуг громадянам, які проживають у віддалених місцевостях і районах, де відсутні стаціонарні сервісні центри, а саме:

* реєстрація, перереєстрація транспортних засобів;

* заміна посвідчення водія;

* прийом запитів на отримання довідок про відсутність (наявність) судимості.

         За період із січня по липень 2018 року за отриманням послуг мобільного сервісного центру звернулося 84 особи.

- Головним територіальним управлінням юстиції у Донецькій області щодо реалізації державної політики у сфері державної реєстрації громадських об'єднань із статусом юридичної особи.

         За звітний період зареєстровано 5 звернень (реєстрація і внесення змін до відомостей про громадську організацію).

- З метою  підвищення рівня поінформованості населення та роботодавців, в рамках взаємодії та співпраці з Вугледарським міським центром зайнятості в приміщенні Центру надання адміністративних послуг м.Вугледара щовівторка спеціалістами міського центру зайнятості на постійній основі надається інформація та правова  допомога з питань зайнятості для населення та суб’єктів господарювання.

Працівники відділу постійно удосконалюють свою роботу, розширюють спектр послуг та підвищують якість обслуговування населення. Так керівництвом міської ради проведена велика робота щодо підвищення фахового рівня працівників, щоб відвідувач центру відчував максимальний комфорт, повагу, отримував якісну і фахову допомогу.

         У березні місяці адміністратори відділу прийняли участь:

- в рамках програми ПРООН «Програма відновлення та розбудови миру», який відбувся у місті Святогірськ, у семінарі-тренінгу «Фіскальна децентралізація. Оптимізація використання місцевих ресурсів. Основи стратегічного планування. Зв'язок Стратегій з цільовими програмами та програмою соціально-економічного розвитку, місцевими бюджетами».

- у нараді «Діяльність та перспективи розвитку мережі ЦНАПів у Донецькій області», місто Краматорськ.

- у семінарі – навчанні «Державна реєстрація громадських формувань, подання документів щодо яких запроваджується ЦНАП», місто Маріуполь.

         Одним із пріоритетних напрямків роботи Вугледарської міської ради є реалізація інфраструктурних проектів, до числа яких належить проект «Будівництво Центру надання адміністративних і соціальних послуг міста Вугледара».

         Проектом передбачається будівництво окремої 2-поверхової адміністративної будівлі, загальною площею – 900 кв.м., з організацією до 50 робочих місць, та передбачається одночасне перебування в приміщенні Центру до 110 відвідувачів (орієнтовно). При цьому планується залучити до роботи в Центрі спеціалістів Управління соціального захисту населення і Пенсійного фонду для надання якісних послуг соціального характеру та пенсійного забезпечення в комфортних умовах.

         У січні поточного року проектною організацією «ТДВ Інститут стройремпроект» надано замовнику, виконавчому комітету Вугледарської міської ради, проектно-кошторисну документацію «Будівництво Центру надання адміністративних та соціальних послуг міста Вугледара» вартістю 32,567 млн.грн., в тому числі кошторисна вартість будівельних робіт та інших витрат – 24,356млн.грн. і кошторисна вартість обладнання і устаткування – 8,211 млн.грн.

У лютому 2018 року отримано від ДП «Спеціалізована державна експертна організація – Центральна служба Української державної будівельної експертизи» філія у Донецькій області Експертний звіт щодо розгляду проектної документації за робочим проектом «Будівництво Центру надання адміністративних та соціальних послуг міста Вугледара».

Затвердження проектно-кошторисної документації «Будівництво Центру надання адміністративних і соціальних послуг міста Вугледара» проведено на засіданні виконкому міської ради у травні поточного року (рішення виконавчого комітету від 25.05.2018 №255).

У червні поточного року направлено листа до Міністерства соціальної політики України щодо включення міста Вугледара до Переліку міст обласного значення та ОТГ, який затверджений розпорядженням КМУ від 11.10.2017 №736-р «Деякі питання створення та забезпечення функціонування ЦНАП, у тому числі послуг соціального характеру, в форматі «Прозорий офіс».

 

Вугледарська міська ВЦА:

85670 м. Вугледар Донецької області

вул. 30-річчя Перемоги, будинок 16

телефон приймальні +38 06273 64274

vug.v@dn.gov.ua vmr@vugledar-rada.gov.ua

 

  

euroflayer

google play app store

 

 

 

Гаряча лінія Вугледарської

міської ВЦА: 0800505456

Графік роботи: щоденно у робочі дні

з 08.00 до 12.00 та з 13.00 до 17.00

(п’ятниця та передсвяткові дні до 15.45)