Відділ, відповідальний за відкриті дані Вугледарської міської ради - відділ з питань внутрішньої та інформаційної політики, згідно рішення міської ради від

26 червня 2020 року №7/58-35. Відділ здійснює:

модерацію роботи з оприлюднення публічної інформації у формі відкритих даних Вугледарської міської ради;

завантаження наборів даних на Єдиний державний портал, у порядку, визначеному Положенням про відкриті дані Вугледарської міської ради;

супровід, моніторинг та комунікації щодо відкритих даних Вугледарської міської ради;

запровадження та ведення реєстру наборів даних Вугледарської міської ради у порядку, передбаченому Положенням про відкриті дані Вугледарської міської ради.

Додаткове посилання:

Реєстр відкритих даних Вугледарської міської ради за посиланням:

Розпорядниками публічної інформації у формі відкритих даних Вугледарської міської ради (далі – Розпорядник набору даних) є:

виконавчі органи Вугледарської міської ради – відділи (без права юридичної особи), відділи – юридичні особи (без рахунків в банківських установах), у володінні яких перебуває відповідна публічна інформація;

виконавчі органи Вугледарської міської ради - самостійні управління / відділи – юридичні особи, у володінні яких перебуває відповідна публічна інформація;

підприємства, установи (заклади) та організації, що належать до сфери управління Вугледарської міської ради, у володінні яких перебуває відповідна публічна інформація.

Розпорядники Наборів даних, у володінні яких перебуває відповідна інформація, несуть відповідальність за: достовірність, повноту, актуальність Наборів даних згідно визначеного переліку; регулярне оновлення (актуалізацію) Наборів даних у формі відкритих даних, додержання термінів їх оновлення; дотримання вимог в частині оприлюднення Наборів даних, які містять персональні дані; своєчасне оприлюднення / передачу на модерацію публічної інформації, що підлягає оприлюдненню у формі відкритих даних.

Відповідальні за ведення наборів даних Вугледарської міської ради та періодичность оновлення наборів даних, що підлягають обов’язковому оприлюдненню у формі відкритих даних, на Єдиному державному порталі відкритих даних визначені відповідно до рішення міської ради від 02 жовтня 2020 року №7/60-47.

Робоча група щодо розвитку відкритих даних Вугледарської міської ради, затверджена рішенням міської ради від 26 червня 2020 року №7/58-35. Робоча група здійснює:

координацію роботи з впровадження, реалізації, розвитку політики відкритих даних Вугледарської міської ради із забезпеченням дотримання принципів Міжнародної Хартії відкритих даних;

загальний контроль за оприлюдненням публічної інформації у формі відкритих даних Вугледарської міської ради.

Нормативна база: