brend1

Оголошення

про проведення засідання комітету доступності інвалідів та інших маломобільних групп населення до об’єктів соціальної та інженерно- транспортної інфраструктури

10.10.2019 року в 14.00 у залі засідань Вугледарської міської ради відбудеться засідання комітету доступності інвалідів та інших маломобільних групп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури.

Порядок денний:

1. Інформація про заходи, передбачені Програмою забезпечення безперешкодного доступу людей з обмеженими фізичними можливостями до об’єктів житлового та громадського призначення м. Вугледара на 2020 рік.
  2. Заслуховування керівників установ щодо забезпечення безперешкодного доступу людей з обмеженими фізичними можливостями.
  3. Затвердження плану роботи комітету доступності на 2020 рік.
  4. Різне.