brend1

Відповідно до статті 17 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» Вугледарська міська рада повідомляє про початок розроблення містобудівної документації – оновлення генерального плану міста Вугледара.

Підстава для розроблення: рішення міської ради від 16.02.2018 № 7/27-20 «Про оновлення генерального плану міста Вугледара».

Замовник: виконавчий комітет Вугледарської міської ради.

Мета проекту: оновлення генерального плану міста, розробленого у 2011 році. Оновлення передбачає актуалізацію картографо-геодезичної основи, перенесення з паперових носіїв у векторну цифрову форму, врахування змін, які відбулися в містобудівній ситуації в місті.

Порядок і строк внесення пропозицій: пропозиції щодо врахування в містобудівній документації інтересів фізичних та юридичних осіб приймаються до 15 квітня 2018 року (включно) з дня опублікування повідомлення про початок розроблення містобудівної документації - оновлення генерального плану міста Вугледара у письмовому вигляді за адресою: м. Вугледар, вул. 30-річчя Перемоги, 16, відділ містобудування та архітектури.

Нещодавно розміщене