brend1

Повідомлення

Виконавчий комітет Вугледарської міської ради інформує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації: «Детальний план території  для будівництва автозаправної станції (АЗС) та автогазозаправного пункту зріджених газів (АГЗП) за адресою: м.Вугледар, вул. Шахтарська, 18».

Мета розробки: визначення доцільності земельної ділянки для запланованої діяльності; можливість розміщення автозаправної станції (АЗС) та автогазозаправного пункту зріджених газів (АГЗП) на земельній ділянці згідно з діючими нормами; визначення планувальних обмежень згідно з державними будівельними та санітарно-гігієнічними нормами.

Замовником детального плану території є виконавчий комітет Вугледарської міської ради, розробником - ТОВ «Прогрес-Цивільпроект».

Підстава для розроблення проекту: рішення Вугледарської міської ради від 21.07.2017 № 7/18-11 «Про розроблення детального плани території для будівництва автозаправної станції (АЗС) та автогазозаправного пункту зріджених газів (АГЗП) за адресою: м.Вугледар, вул. Шахтарська, 18» (із змінами, внесеними згідно із ріщенням міської ради від 26.01.2018 № 7/26-6).

Графічні матеріали та пояснювальну записку детального плану території розміщено на офіційному веб-сайті Вугледарської міської ради у розділі «Документи — Містобудівна документація — Проекти документації». Для більш детального ознайомлення необхідно звернутися до відділу містобудування та архітектури за адресою: вул. 30-річчя Перемоги, 16, кабінет 5.

Строк подання пропозицій, зауважень громадськості - з 14 квітня 2018 року по 14 травня 2018 року. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

Пропозиції приймаються:

відділом містобудування та архітектури Вугледарської міської ради за адресою: вул. 30-річчя Перемоги, 16, кабінет 5, телефон 0627364054;

поштою на адресу: 85670, м.Вугледар, вул. 30-річчя Перемоги, 16;

на електрону адресу: wugledar1@gmail.com або arch_vugledar@ukr.net.

Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій: Радуль Вікторія Василівна- начальник відділу містобудування та архітектури Вугледарської міської ради — головний архітектор.

Пропозиції подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції мають право подавати: повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації; юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, для якої розроблено проект містобудівної документації; власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розробляється документація, та на суміжній з нею; представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію; народні депутати України, депутати міської ради.

Громадські слухання щодо обговорення проекту містобудівної документації: «Детальний план території  для будівництва автозаправної станції (АЗС) та автогазозаправного пункту зріджених газів (АГЗП) за адресою: м.Вугледар, вул. Шахтарська, 18» відбудеться 14 травня 2018 року о 11.00 год. в приміщенні залу засідань міської ради за адресою: м. Вугледар, вул. 30-річчя Перемоги, 16.

Інформація щодо результатів розгляду пропозицій громадськості до проекту детального плану території буде оприлюднена на офіційному веб-сайті Вугледарської міської ради.

Нещодавно розміщене