brend1

Вугледарська міська рада інформує про початок розроблення містобудівної документації - детального плану території  за адресою: м.Вугледар, вул. 13 Десантників, 18.

Підстава для розроблення: рішення міської ради від 20.04.2018 № 7/29-10 «Про розроблення детального плану території за адресою: м.Вугледар, вул. 13 Десантників, 18».

Замовник: виконавчий комітет Вугледарської міської ради.

Мета розроблення детального плану території: визначення функціонального призначення, режиму та параметрів забудови існуючої земельної ділянки, обгрунтування потреб формування нової земельної ділянки та визначення її цільового призначення.

Розроблений в установленому законодавством порядку проект детального плану території буде оприлюднений на офіційному веб-сайті міської ради з метою врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації.