brend1

Виконавчим комітетом Вугледарської міської ради відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації на місцевому рівні» з 11 жовтня 2019 року по 10 листопада 2019 року проводилися громадські обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації: «Генеральний план м. Вугледара Донецької області», «План зонування території м. Вугледара Донецької області» та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Замовником містобудівної документації є виконавчий комітет Вугледарської міської ради, розробником — ТОВ «ГІС Інжинірінг».

Підстава для розроблення проєктів: рішення Вугледарської міської ради від 16.02.2018 № 7/27-20 «Про оновлення генерального плану міста Вугледара», рішення Вугледарської міської ради від 21.03.2018 № 7/28-4 «Про оновлення плану зонування (зонінгу) міста Вугледара».

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проєктах містобудівної документації та звіті про стратегічну екологічну оцінку було розміщено на офіційному веб - сайті Вугледарської міської ради 11 жовтня 2019 року та в газетах «Новини регіону» від 18 жовтня 2019 року № 48, «Наше слово» від 26 жовтня 2019 року № 83. На веб - сайті можна було ознайомитися з матеріалами містобудівної документації та  звітом про стратегічну екологічну оцінку.

Прилюдне експонування матеріалів містобудівної документації здійснювалося протягом встановленого строку громадського обговорення в приміщенні Центру надання адміністративних послуг міста Вугледара за адресою: м. Вугледар, вул. 30 - річчя Перемоги, 16.

Громадські слухання щодо обговорення проєктів містобудівної документації відбулися 08 листопада 2019 року о 14.00 год. в приміщенні зали засідань Вугледарської міської ради за адресою: вул.30-річчя Перемоги, 16.

Протягом періоду проходження громадського обговорення (з 11 жовтня 2019 року по 10 листопада 2019 року) пропозицій та зауважень громадськості до виконавчого комітету Вугледарської міської ради не надходило.