ВУГЛЕДАРСЬКА МІСЬКА ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ВОЛНОВАСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

КЕРІВНИКА МІСЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

18.01.2022                                     м. Вугледар                             №12/205-22

Про входження Вугледарської міської військово-цивільної адміністрації Волноваського району Донецької області до складу засновників дошкільного навчального закладу (ясла-садок) «Колосок» с. Микільське Микільської сільської ради Волноваського району Донецької області

У зв’язку із реорганізацією Микільської сільської ради ради шляхом приєднання до Вугледарської міської військово-цивільної адміністрації Волноваського району Донецької області, враховуючи, що Вугледарська міська військово-цивільна адміністрація Волноваського району Донецької області  здійснює повноваження правонаступника прав та обов’язків Микільської сільської ради, відповідно до Указу Президента України від 19 лютого 2021 року №61/2021 «Про утворення та реорганізацію військово-цивільних адміністрацій у Донецькій області»,  розпорядження голови обласної державної адміністрації, керівника  обласної військово-цивільної адміністрації від 22 листопада 2021 року № 86/7-21-рк «Про кадри», наказу керівника міської військово-цивільної адміністрації від 29 листопада 2021 року № 7/205-21 «Про реорганізацію Микільської сільської ради шляхом приєднання до Вугледарської міської військово-цивільної адміністрації Волноваського району Донецької області», статтею 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись пунктом 12 частини першої статті 4, пунктом 8 частини другої статті 6, підпунктами 5, 6 пункту другого статті 7 Закону України «Про військово-цивільні адміністрації»

НАКАЗУЮ:

1. 1. Вугледарській міській військово-цивільній адміністрації Волноваського району Донецької області (ЄДРПОУ 44653576) увійти до складу засновників комунального дошкільного навчального закладу (ясла-садок) «Колосок» с. Микільське Микільської сільської ради Волноваського району Донецької області (ЄДРПОУ 41335240), місцезнаходження юридичної особи: 85720, Донецька область, Волноваський район, село Микільське, вулиця Центральна, будинок 81-Г шляхом прийняття прав засновника від Микільської сільської ради (ЄДРПОУ 04340856).
  2. Змінити назву юридичної особи з комунального дошкільного навчального закладу (ясла-садок) «Колосок» с. Микільське Микільської сільської ради Волноваського району Донецької області на:

1) повна назва – МИКІЛЬСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ № 7 «КОЛОСОК»   ВУГЛЕДАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ;

2) скорочена назва  – МИКІЛЬСЬКИЙ ЗДО «КОЛОСОК».

1. Затвердити Статут МИКІЛЬСЬКОГО ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №7 «КОЛОСОК» ВУГЛЕДАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ у новій редакції (додається).
  2. Керівнику МИКІЛЬСЬКОГО ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №7 «КОЛОСОК» ВУГЛЕДАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ - Світлані СТЕПУРСЬКІЙ провести заходи щодо державної реєстрації змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань у встановленому законодавством порядку.
  3. Внести зміни до рішення Микільської сільської ради від 12 травня 2017 року № VI/53-455 «Про утворення юридичної особи «Комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) «Колосок» с. Микільське Микільської сільської ради Волноваського району Донецької області», виключивши пункт 5 рішення.
  4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Керівник міської

військово-цивільної адміністрації                                        Сергій НОВІКОВ

Вугледарська міська ВЦА:

міської ВЦА: 0800505456