ВУГЛЕДАРСЬКА МІСЬКА ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ВОЛНОВАСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

КЕРІВНИКА МІСЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

19.01.2022                                      м. Вугледар                 № 13/205-22

Про входження Вугледарської міської військово-цивільної адміністрації Волноваського району Донецької області до складу  засновників комунального закладу дошкільної освіти (дитячий садок) № 37 Івонька загального типу с. Єгорівка  Єгорівської сільської ради Волноваського району Донецької області

У зв’язку із реорганізацією Єгорівської сільської ради шляхом приєднання до Вугледарської міської військово-цивільної адміністрації Волноваського району Донецької області, враховуючи що Вугледарська міська військово-цивільна адміністрація Волноваського району Донецької області  здійснює повноваження правонаступника прав та обов’язків Єгорівської сільської ради, відповідно до Указу Президента України від 19 лютого 2021 року №61/2021 «Про утворення та реорганізацію військово-цивільних адміністрацій у Донецькій області»,  розпорядження голови обласної державної адміністрації, керівника  обласної військово-цивільної адміністрації від 22 листопада 2021 року № 86/7-21-рк «Про кадри», наказу керівника міської військово-цивільної адміністрації від 29 листопада 2021 року № 6/205-21 «Про реорганізацію Єгорівської сільської ради шляхом приєднання до Вугледарської міської військово-цивільної адміністрації Волноваського району Донецької області», статтею 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись пунктом 12 частини першої статті 4, пунктом 8 частини другої статті 6, підпунктами 5, 6 пункту другого статті 7 Закону України «Про військово-цивільні адміністрації»

НАКАЗУЮ:

1. Вугледарській міській військово-цивільній адміністрації Волноваського району Донецької області (ЄДРПОУ 44653576) увійти до складу засновників комунального закладу дошкільної освіти (дитячий садок) № 37 Івонька загального типу с. Єгорівка Єгорівської сільської ради Волноваського району Донецької області (ЄДРПОУ 42844170), місцезнаходження юридичної особи: 85724, Донецька область, Волноваський район, село Єгорівка, вулиця Шкільна, будинок 45 шляхом прийняття прав засновника від  Єгорівської сільської ради (ЄДРПОУ 04340796).
  2. Змінити назву юридичної особи з «комунального закладу дошкільної освіти (дитячий садок) № 37 Івонька загального типу с. Єгорівка Єгорівської сільської ради Волноваського району Донецької області» на:

1) повна назва – ЄГОРІВСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ № 8 «ІВОНЬКА»   ВУГЛЕДАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ;

2) скорочена назва – ЄГОРІВСЬКИЙ ЗДО «ІВОНЬКА».

1. Затвердити Статут ЄГОРІВСЬКОГО ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ № 8 «ІВОНЬКА» ВУГЛЕДАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ у новій редакції (додається).
  2. Керівнику ЄГОРІВСЬКОГО ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ № 8 «ІВОНЬКА» ВУГЛЕДАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ -  Марині БАГАТЮК провести заходи щодо державної реєстрації змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань у встановленому законодавством порядку.
  3. Внести зміни до рішення Єгорівської сільської ради від 21 лютого 2019 року № VIІ/38-228 «Про утворення юридичної особи», виключивши пункт 5 рішення.
  4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Керівник міської

військово-цивільної адміністрації                                        Сергій НОВІКОВ

Вугледарська міська ВЦА:

міської ВЦА: 0800505456