ВУГЛЕДАРСЬКА МІСЬКА ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ВОЛНОВАСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

КЕРІВНИКА МІСЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

20.01.2022                                    м. Вугледар                             № 15/205-22

Про входження Вугледарської міської військово-цивільної адміністрації Волноваського району Донецької області до складу засновників дошкільного навчального закладу №34 «Малятко»

У зв’язку із реорганізацією Новоукраїнської сільської ради шляхом приєднання до Вугледарської міської військово-цивільної адміністрації Волноваського району Донецької області, враховуючи що Вугледарська міська військово-цивільна адміністрація Волноваського району Донецької області здійснює повноваження правонаступника прав та обов’язків Новоукраїнської сільської ради, відповідно до Указу Президента України від 19 лютого 2021 року №61/2021 «Про утворення та реорганізацію військово-цивільних адміністрацій у Донецькій області»,  розпорядження голови обласної державної адміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 22 листопада 2021 року № 86/7-21-рк «Про кадри», наказу керівника міської військово-цивільної адміністрації від 29 листопада 2021 року № 4/205-21 «Про реорганізацію Новоукраїнської сільської ради шляхом приєднання до Вугледарської міської військово-цивільної адміністрації Волноваського району Донецької області», статтею 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись пунктом 12 частини першої статті 4, пунктом 8 частини другої статті 6, підпунктами 5, 6 пункту другого статті 7 Закону України «Про військово-цивільні адміністрації»

НАКАЗУЮ:

1. 1. Вугледарській міській військово-цивільній адміністрації Волноваського району Донецької області (ЄДРПОУ 44653576) увійти до складу засновників дошкільного навчального закладу №34 «Малятко» (ЄДРПОУ 26351978), місцезнаходження юридичної особи: 85642, Донецька область, Волноваський район, село Пречистівка, вулиця Центральна (Леніна) шляхом прийняття прав засновника Новоукраїнської сільської ради (ЄДРПОУ 05380421).
  2. Змінити назву «дошкільний навчальний заклад №34 «Малятко» на:

1) повна назва – ПРЕЧИСТІВСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №10 «МАЛЯТКО» ВУГЛЕДАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ;

2) скорочена назва – ПРЕЧИСТІВСЬКИЙ ЗДО «МАЛЯТКО».

1. Змінити адресу юридичної особи ПРЕЧИСТІВСЬКого ЗАКЛАДу ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №10 «МАЛЯТКО» ВУГЛЕДАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ з «85642, Донецька область, Мар’їнський район, село Пречистівка, вулиця Леніна» на «85642, Донецька область, Волноваський район, село Пречистівка, вулиця Центральна, будинок 60а».
  2. Затвердити Статут ПРЕЧИСТІВСЬКОГО ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №10 «МАЛЯТКО» ВУГЛЕДАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ у новій редакції (додається).

5 . Керівнику ПРЕЧИСТІВСЬКОГО ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №10 «МАЛЯТКО» ВУГЛЕДАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ - Тетяні КОРОЛЬ провести заходи щодо державної реєстрації змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань у встановленому законодавством порядку.

1. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Керівник міської

військово-цивільної адміністрації                                        Сергій НОВІКОВ

Вугледарська міська ВЦА:

міської ВЦА: 0800505456