ВУГЛЕДАРСЬКА МІСЬКА ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ВОЛНОВАСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

КЕРІВНИКА МІСЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

20.01.2022                              м. Вугледар                          № 16/205-22

Про входження Вугледарської міської військово-цивільної адміністрації Волноваського району Донецької області до складу засновників дошкільного навчального закладу №30 «Калинка»

У зв’язку із реорганізацією Богоявленської сільської ради шляхом приєднання до Вугледарської міської військово-цивільної адміністрації Волноваського району Донецької області, враховуючи що Вугледарська міська військово-цивільна адміністрація Волноваського району Донецької області здійснює повноваження правонаступника прав та обов’язків Богоявленської сільської ради, відповідно до Указу Президента України від 19 лютого 2021 року №61/2021 «Про утворення та реорганізацію військово-цивільних адміністрацій у Донецькій області», розпорядження голови обласної державної адміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 22 листопада 2021 року № 86/7-21-рк «Про кадри», наказу керівника міської військово-цивільної адміністрації від 29 листопада 2021 року № 8//205-21 «Про реорганізацію Богоявленської сільської ради шляхом приєднання до Вугледарської міської військово-цивільної адміністрації Волноваського району Донецької області», статтею 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись пунктом 12 частини першої статті 4, пунктом 8 частини другої статті 6, підпунктами 5, 6 пункту другого статті 7 Закону України «Про військово-цивільні адміністрації»

НАКАЗУЮ:

1. Вугледарській міській військово-цивільній адміністрації Волноваського району Донецької області (ЄДРПОУ 44653576) увійти до складу засновників дошкільного навчального закладу №30 «Калинка» (ЄДРПОУ 25928950), місцезнаходження юридичної особи: 85643, Донецька область, Волноваський район, село Богоявленка, вулиця Первомайська, будинок 66 шляхом прийняття прав засновника Богоявленської сільської ради (ЄДРПОУ 05379300).
  1. Змінити назву юридичної особи з «дошкільний навчальний заклад №30 «Калинка» на:

1) повна назва – БОГОЯВЛЕНСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ № 9 «КАЛИНКА» ВУГЛЕДАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ;

2) скорочена назва – БОГОЯВЛЕНСЬКИЙ ЗДО «КАЛИНКА».

1. Затвердити Статут БОГОЯВЛЕНСЬКОГО ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ № 9 «КАЛИНКА» ВУГЛЕДАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ у новій редакції (додається).
  2. Керівнику БОГОЯВЛЕНСЬКОГО ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ № 9 «КАЛИНКА» ВУГЛЕДАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОГЇ ГРОМАДИ Ларисі БРАЗІ провести заходи щодо державної реєстрації змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань у встановленому законодавством порядку.
  3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Керівник міської

військово-цивільної адміністрації                                        Сергій НОВІКОВ

Вугледарська міська ВЦА:

міської ВЦА: 0800505456