ПРОЄКТ

ВУГЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

.01.2021 №

м. Вугледар

Згідно з рішеннями Вугледарської міської ради від __.01.2021 № ____«Про надання згоди на безоплатне прийняття  та прийняття до комунальної власності Вугледарської міської територіальної громади в особі Вугледарської міської ради об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст, що знаходяться в управлінні Мар’їнської районної ради», враховуючи розпорядження голови районної державної адміністрації , керівника районної військово-цивільної адміністрації від ___. 01.2021 № ______ «Про передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст, що знаходяться в управлінні Мар`їнської районної ради у власність сформованих територіальних громад», керуючись до статтею 15, пунктом 10 частини 4 статті 17 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань», статтями 34, 35 Закону України «Про повну загальну середню освіту»,  статтями 16, 25, 26, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Ввести Вугледарську міську раду (ЄДРПОУ 34032213) до складу засновників юридичної особи Новоукраїнський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Мар’їнської районної ради Донецької області (ЄДРПОУ 25701666), місце знаходження юридичної особи: 85640, Донецька область, Мар’їнський район , село Новоукраїнка, вулиця Шкільна, будинок 17В.
  2. Змінити назву юридичної особи Новоукраїнський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Мар’їнської районної ради Донецької області на Новоукраїнський заклад загальної середньої освіти Вугледарської міської ради.
  3. Затвердити Статут юридичної особи Новоукраїнського закладу загальної середньої освіти Вугледарської міської ради у новій редакції (додається).
  4. Директору Новоукраїнського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Мар’їнської районної ради Донецької області провести державну реєстрацію в установленому законодавством порядку.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бочкова А.В., постійну депутатську комісію з питань освіти, охорони здоров’я, культури, соціального захисту, фізичної культури та спорту, у справах дітей та молоді, розвитку підприємництва, торгівлі та сфери послуг Мисник С.В.

Міський голова                                                                    А.Ю. Сілич