ПРОЄКТ

р/н 21188

ВУГЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

м. Вугледар

З метою забезпечення сталого функціонування закладів охорони здоров’я, діяльність яких фінансується за рахунок державного або місцевого бюджетів та на виконання Закону України «Про оренду державного та комунального майна, керуючись статтею 25, частиною п’ятою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення міської ради від 02 жовтня 2020 № 7/60-24 «Про включення об’єктів комунальної власності Вугледарської міської територіальної громади до Переліку другого типу» (зі змінами):

1.1. пункт 1 доповнити підпунктом 1.3. наступного змісту:

«1.3. об’єкти, які знаходяться на балансі комунального некомерційного підприємства «Лікувально-профілактична установа Центральна міська лікарня Вугледарської міської ради» визначені у додатку 3 (додається);»

1.2. доповнити рішення додатком 3 (додається).

1.3. Додаток 1 до рішення міської ради «Перелік другого типу об’єктів комунальної власності Вугледарської міської територіальної громади, які знаходяться на балансі управління міського господарства Вугледарської міської ради», доповнити пунктом 20 такого змісту:

вул. Трифонова, 38А

нежитлове приміщення

» ,

у зв’язку з цим пункти 20-22 вважати пунктами 21-23 відповідно.

Міський голова                                                                        Андрій СІЛИЧ

до рішення міської ради

02.10.2020 № 7/60-24

Адреса об’єкта