ПРОЄКТ

р/н 21197

ВУГЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

Від ________ м. Вугледар № __________

Про включення об’єктів комунальної власності Вугледарської міської територіальної громади до Переліку першого типу

З метою забезпечення прозорості та ефективності передачі комунального майна в оренду суб’єктам господарювання та фізичним особам, відповідно до статті 6 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», керуючись частиною 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Включити об’єкти комунальної власності Вугледарської міської територіальної громади до Переліку першого типу, а саме об’єкти, які знаходяться на балансі комунального некомерційного підприємства «Лікувально-профілактична установа Центральна міська лікарня Вугледарської міської ради» (додається).
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови (Матвієнко), заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради (Бочков), та постійну депутатську комісію з питань розвитку інфраструктури, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства, екології, регулювання земельних відносин (Фоменко).

Міський голова                                                                             Андрій СІЛИЧ

до рішенням міської ради

від                      №

Перелік першого типу об’єктів комунальної власності Вугледарської міської територіальної громади, які знаходяться на балансі комунального некомерційного підприємства «Лікувально-профілактична установа Центральна міська лікарня Вугледарської міської ради»