Проєкт

ВУГЛЕДАРСЬКА МІСЬКА РАДА

2021       №7/

м. Вугледар

Про припинення шляхом ліквідації Павлівської сільської виборчої комісії Мар’їнського району Донецької області

Відповідно до статей 104, 105, 110, 111 Цивільного кодексу України, статтею 59 Господарського кодексу України, частини другої статті 288 Виборчого кодексу України, пункту 7 частини першої статті 15 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», рішень Вугледарської міської ради від 11 жовтня 2019 №7/48-1 «Про добровільне приєднання територіальної громади села Павлівка Павлівської сільської ради Мар’їнського району Донецької області до територіальної громади міста Вугледар Донецької області (Вугледарської міської об’єднаної територіальної громади з адміністративним центром у місті Вугледар)», від 11 жовтня 2019 №7/48-10 «Про початок припинення Павлівської сільської ради Мар’їнського району Донецької області шляхом приєднання до Вугледарської міської ради» (зі змінами), керуючись статтями 25, 26, 59, 73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Припинити шляхом ліквідації юридичну особу Павлівську сільську виборчу комісію Мар’їнського району Донецької області (код ЄДРПОУ 34081386, юридична адреса: 85672, Донецька область, Мар’їнський район, село Павлівка, вул. Леніна, будинок 73).
  2. Призначити ліквідатора Павлівської сільської виборчої комісії Мар’їнського району Донецької області (далі - ліквідатор) в особі голови Павлівської сільської виборчої комісії Мар’їнського району Донецької області Молчан Олени Миколаївни (реєстраційний номер облікової картки платника податків **********).
  3. Визначити місцезнаходження ліквідатора за адресою: 85670, Донецька область, Волноваський район, місто Вугледар, вул. 30-річчя Перемоги, будинок 16.
  4. Встановити строк для пред’явлення вимог кредиторів - два місяці з дня оприлюднення інформації про припинення діяльності Павлівської сільської виборчої комісії Мар’їнського району Донецької області.
  5. Ліквідатору (Молчан) протягом трьох робочих днів подати дане рішення для внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань та здійснити всі необхідні заходи, передбачені чинним законодавством.
  6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря міської ради Іваницького В.В. та постійну комісію з питань регламенту, депутатської етики, правової та регуляторної політики, впровадження реформ, правопорядку, захисту прав громадян, роботі з громадськими об’єднаннями (Романенко).

Міський голова                                                                                           Андрій СІЛИЧ